Fanúšikovia popovej hviezdy ostali len pred niekoľkými hodinami v absolútnom šoku. Mladú ženu našiel v jej byte bez známok života manažér, ktorý ju navštívil potom, čo kráska nereagovala na telefón.

Fanúšikovia známej hviezdy juhokórejskej hudobnej scény sú zdrvení. Telo mladej, len 25-ročnej speváčky a herečky Sulli objavil jej manažér bez známok života. K-pop hviezda, ktorej vlastné meno je Choi Jin-ri, nereagovala podľa informácií BBC na telefonáty, a tak sa rozhodol skontrolovať ju v jej dome neďaleko Soulu. Už jej, žiaľ, nebolo pomoci.

Sulli odštartovala kariéru v roku 2009 ako členka dievčenskej skupiny f(x), ktorú však o 6 rokov neskôr opustila. Dôvodom bola aj sólová dráha speváčky, no najmä fakt, že sa začínala presadzovať v herectve. Niektorí ale tvrdia, že sa kráska so 6 miliónmi sledovateľov na Instagrame rozhodla so spevom skoncovať kvôli šikane, ktorej musela čeliť na internete.

Polícia sa vzhľadom k prebiehajúcemu vyšetrovaniu odmieta vyjadrovať k príčinám smrti, no podľa ich slov je jednou z možností aj samovražda. Sulli bola pritom veľmi dobrou kamarátkou ďalšej hviezdy Jonghyun, ktorý si vo veku 27 rokov zobral život. Hudobný žurnalista Taylor Glasby označil speváčku za „slobodnú dušu“ a uviedol, že sa rozhodla žiť svoj život tak ako chcela napriek tomu, že to nebolo vždy v súlade s verejnou mienkou. Úprimnú sústrasť rodine.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: bbc.com │ Foto: Instagram/jelly_jilli, YouTube/Entertainment Tonight