Známy účastník 14. série reality šou Farma si zarobil na poriadny problém. Len pred pár dňami informovala na sociálnej sieti bratislavská polícia o tom, že obvinila 22-ročného muža z Trnavy z trestného činu útoku na verejného činiteľa. Farmár mal policajtov kopnúť do chrbta a udrieť päsťou do hlavy.

Pred pár dňami bratislavská polícia na sociálnej sieti zverejnila správu o istom 22-ročnom mužovi z Trnavy, ktorý mal vyčíňať na Národnom futbalovom štadióne. K potýčke malo dôjsť začiatkom marca počas zápasu FC Spartak Trnava a ŠK Slovak Bratislava. Mladík mal napadnúť policajta počas odchodu poriadkových jednotiek z tribúny.

Policajta, ktorý prechádzal okolo neho, kopol pravou nohou do oblasti chrbta, pričom následne ďalšieho policajta napadol úderom päsťou do oblasti hlavy,” priblížila polícia. Ako odhalil portál Topky, má ísť o známeho účastníka Farmy 14 Kristiána Mesíčka, ktorý bol poriadne výbušný už na statku.

Vyšetrovateľ farmárovi vzniesol obvinenie z trestného činu útoku na verejného činiteľa. Kristiánovi teraz v prípade preukázania viny hrozí pobyt za mrežami na 1 až 5 rokov! Markizácka hviezdička sa podľa svojich slov pripravuje na boxerský zápas, kde sa v ringu postaví proti druhému farmárovi Šimonovi Koleňovi. Jeho účasť je však vzhľadom k okolnostiam otázna. Známa kráska z Farmy je zhrozená z výsledku botoxu a úpravy tváre.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<< 

Zdroj: FB/Polícia SR – Bratislavský kraj, topky.sk | Foto: Televízia Markíza, Polícia SR