To je ale poriadne prekvapenie! Známy a obľúbený slovenský herec, ktorý sa objavil v mnohých filmoch aj seriáloch, prekvapil fanúšikov. Kvôli politike totiž zvažuje definitívny odchod zo Slovenska.

Slovenský obľúbenec Maroš Kramár (60), ktorý stvárňuje pútavé postavy v divadle, filmoch aj seriáloch, prežíva náročné chvíle. Nie je za tým však ani rozvod s Natašou, po ktorom priznal milovník žien novú priateľku, a problémy sa netýkajú ani jeho troch detí.

Herec, ktorý aktuálne stvárňuje kontroverznú postavu Voznera v jojkárskom, politicky ladenom seriáli Za sklom, má hlavu v smútku práve z politickej situácie na Slovensku. “Radšej by som hral vymyslenú postavu a nie reálnu. Lebo to, čo tam hrám, je naozaj, a to je nič proti tomu, čo sa dozvedáme každý deň a to je dosť nechutné,” priznáva pre Nový Čas.

Po parlamentných voľbách, ktoré sú naplánované na koniec februára 2020, sa obáva situácie, ktorá by mohla na Slovensku nastať. “Rozum mi neberie, že ľudia volia tých istých, o ktorých je jasné, že ich okrádajú. Som zlostný, lebo sa blížia voľby a mám strach, že moje deti aj my všetci budeme musieť odísť, a to je najhoršie!” dodáva bez okolkov. Z jeho slov je tak jasné, že ak by sa garnitúra v našej krajine nezmenila, je pripravený ju spolu s deťmi opustiť a žiť v zahraničí.

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/tvjoj