Hudobný svet zasiahla šokujúca a tragická udalosť. Známy hudobník, ktorý spolupracoval so slávnymi hviezdami, je mŕtvy. 52-ročný umelec mal nešťastne spadnúť z budovy v Paríži, pričom pád z veľkej výšky nemal šancu prežiť.

Hudobný svet sa opäť zahalil do smútku potom, čo sa rozšírila tragická správa o úmrtí známeho hudobníka Philippa Zdara (skutočné meno Philippe Cerboneschi) z housového dua Cassius. 52-ročný umelec, ktorý spolupracoval s hviezdami ako Kanye West, Pharrell či Beastie Boys, nešťastne vypadol z vysokej budovy v Paríži. Video tragického pádu sa začalo okamžite šíriť internetom, video >>> TU <<<.

Nešťastnú novinu potvrdil podľa informácii denníka Mirror svetu jeho agent. Hudobník mal z budovy vypadnúť v stredu večer. Duo Cassius sa pritom chystalo 21. júna uviesť na svetlo sveta nový album Dreems. Zdar vlastnil v Paríži štúdio, kde práve spolupracoval s Kanye Westom a Rapturom na piesni „Why I Love You“ (Prečo ťa milujem). Zdarov prvý album Cassius zožal veľký úspech, no hudobné duo má na konte veľké množstvo hitov aj spoluprác. Česť jeho pamiatke.

Zdroj: mirror.co.uk │ Foto: Twitter, YouTube/Cassius, Tommy Parky