To je ale šok! Inak sa nedá opísať najnovšia informácia z kulinárskeho prostredia, ktorá hovorí o tom, že známy kuchár zo súťaže Masterchef sa rozvádza. Koniec manželstva pritom nastal len pol roka po rozprávkovo krásnej svadbe…

Šéfkuchár Martin Záhumenský, ktorého si diváci pamätajú zo súťaže vo varení Masterchef, šokuje nepríjemnou životnou novinkou. Na svojom Instagrame zverejnil len pred pár hodinami smutnú správu o tom, že jeho manželstvo s majiteľkou zážitkovej cestovnej kancelárie Zdenkou Jakešovou sa končí. Manželia si pritom vystrojili rozprávkovo krásnu svadbu len pred pol rokom.

Sranda, ako sa za deň dokáže zmeniť život. Každopádne, je koniec, koniec nás troch ako rodinky. Budem si ťa pamätať tak, ako prvý náš deň a máš u mňa veľký kus srdiečka. Mrzí ma to a prepáč mi, že som ti nebol takým mužom, ako by si chcela. Zdenka je naozaj skvelá žena. Bohužiaľ, nie pre mňa. Som živel, ale pre niekoho iného. Určite sa nevyspíme zopár nocí, ale je to tak, ako to má byť,“ zveruje sa fanúšikom so svojím bôľom.

Ich láska pritom prebehla ako z romantického filmu a dvojica sa brala po 9-mesačnej známosti. Na sociálnych sieťach sa kopili nádherné zábery z domova aj zahraničia a nič nenasvedčovalo tomu, že by mali medzi sebou nejaké problémy. Pol roka po svadbe sa ale rozhodli ísť vlastnou cestou, pričom skutočný dôvod zrejme poznajú len oni.

Dvojica mala rozprávkovú svadbu len pred pol rokom
Pred pár hodinami ale Martin potvrdil koniec

Martin zahviezdil v 2016-tom v kuchárskej šou Masterchef

Zdroj | Foto: Instagram, TV Markíza