Ďalší škandál slovenského politika! Známy exposlanec, ktorý mal pozitívny vzťah k alkoholu už v minulosti, skončil v cele. Polícia ho totiž prichytila v Banskobystrickom kraji ožratého za volantom, pričom mu v dychu namerala hodnotu 1,21 promile.

Ďalší známy politik má na krku veľký škandál. Len nedávno za volantom nafúkal herec Richard Stanke a pred pár dňami zabil známy podnikateľ pod vplyvom alkoholu na svojom Porsche dvoch nevinných ľudí. Teraz sa k opitým vodičom pridal aj bývalý poslanec KHD Peter Muránsky (45).

Exposlanec mal k alkoholu blízko už aj v minulosti, keď ho v roku 2013 načapala Pluska, ako do seba v bare pri parlamente hodil tri poháriky whiskey a pobral sa naspäť do práce hlasovať, foto >>> TU <<<. Tentokrát na neho narazila polícia priamo na ceste, keď sedel za volantom v obci Tajov smerom na Králiky (Banskobystrický kraj).

Potom, ako ho polícia vyzvala na dychovú skúšku, podľa informácii portálu Tv Joj Noviny nafúkal 1,21 promile. Auto tak musel nechať odparkované na krajnici a v sprievode polície sa pobral na lekárske vyšetrenie a následne do cely. Aktuálne čelí obvineniu z ohrozovania pod vplyvom návykovej látky a o jeho treste sa rozhodne v superrýchlom konaní.

Zdroj: noviny.sk, pluska.sk │ Foto: Facebook/Ing. Mgr. Peter Muránsky