Herec a humorista Juraj “Šoko” Tabáček (42) je obľúbenou súčasťou mnohých televíznych programov, pričom ako nedávno priznal, v jeho súkromí to až tak ružové nebolo. V lete 2019 sa po sedemnástich rokoch rozviedol s manželkou Klaudiou, avšak dnes má už po svojom boku novú dámu!

Život stand-up komika a herca Šoka, známeho zo seriálu Horná Dolná či relácii Milujem Slovensko a Inkognito, nabral nový smer. Po prekvapivom rozvode s manželkou Kladiou, s ktorou vychováva dve deti Jakubka (10) a Adelku (6), bol síce určité obdobie sám, avšak aktuálne má údajne randiť so sympatickou slovenskou herečkou.

Ako uviedol týždenník PLUS 7 DNÍ, novou partnerkou sympatického umelca má byť 30-ročná Jana Labajová. Markizácku hviezdičku môžu diváci poznať zo seriálu Oteckovia, kde si isté obdobie zahrala partnerku Mareka Fašianga, no taktiež sa objavila v Slovanoch či seriáli Vlci. Informáciu ohľadom novej dvojice má potvrdzovať fakt, že plavovláska často parkuje pri prenajatom byte Šoka, a taktiež pravidelne zdieľajú na sociálnych sieťach zábery z totožných miest.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Plus 7 dní | Foto: IG/durosoko, labajova, oteckovia.markiza