Nikto neveril vlastným očiam! Minulý týždeň sa konali v slovenských mestách pochody Za slušné Slovensko a mnoho zamestnávateľov vyšlo svojim podriadeným v ústrety a púšťali ich na protesty z práce o čosi skôr. 

V piatok 9. marca sa konali demonštrácie, ktoré nemajú od čias nežnej revolúcie z roku 1989 obdoby. Len bratislavské námestie SNP zaplnilo vyše 50 000 nespokojných občanov. Na tieto pochody sa chystali aj mnohí zamestnanci rôznych obchodov a prevádzok. Ich šéfovia im preto povolili zatvárať prevádzky skôr.

Jednu nemilú udalosť zažila istá Valika. “Tesne pred 17:00 v Martinuse. Predavačka pri vchode oznamovala prichádzajúcim. Prepáčte, už máme zatvorené, nakoľko sa aj my ideme zúčastniť protestu,” opísala situáciu pred kníhkupectvom. Všetci toto rozhodnutie rešpektovali, až na jedného pána. Tým bol známy slovenský spisovateľ, humorista, dramaturg a textár Boris Filan. Prečítajte si, ako nechutne sa pustil do predavačky.

Portál Nový Čas oslovil samotného Borisa Filana, ktorý sa vyjadril k celej situácii slovami: “Mrzí ma, že som trápil tu dievčinu, veľmi sa jej ospravedlňujem.”

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.