Uplynulý víkend bol mimoriadne tragický pre rodiny z východného Slovenska. Pri dopravnej nehode, ktorú zapríčinil len 20-ročný vodič vo vozidle zn. VW Golf, zomreli štyri dospelé osoby. Ako sa však zdá, mladý šofér nezabudne na krv na svojich rukách do konca života.

12. júna došlo v katastri obce Turňa nad Bodvou k tragickej dopravnej nehode, pri ktorej sa čelne zrazili dve osobné vozidlá. 20-ročný muž vo VolksWagene Golf, ktorý išiel od obce Drienovec, nedal pri odbočovaní z hlavnej cesty na vedľajšiu, smerom do Turne nad Bodvou, prednosť oproti idúcemu vozidlu zn. Alfa Romeo. V čase nešťastia sa vo vozidlách nachádzalo celkovo 7 ľudí, pričom štyria doplatili na nerozvážnosť mladíka životom.

Albert († 51) z Jablonova nad Bodvou zomrel spolu so spolujazdkyňou Evou († 59) priamo na mieste, pričom rovnaký osud čakal i dvoch pasažierov vozidla mladšieho šoféra. Ako však vyšlo najavo, 20-ročný vinník nehody mal nepremysleným manévrom zabiť vlastného otca Jána († 52) a sestru Melindu († 26)! Podľa informácii portálu cas.sk sa mala rodina vracať z nákupov, pričom cestujúci v druhom vozidle smerovali do práce. Ján (20), jeho matka Helena (47) a rodinný známy Vladimír (31) momentálne bojujú s ťažkými zraneniami o život. „Celková škoda spôsobená na vozidlách bola vyčíslená na cca 4 500 eur,“ uviedla krajská policajná hovorkyňa Jana Mésarová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Polícia, cas.sk