Keď v priebehu uplynulého roka oznámil samozvaný kráľ retro pesničiek a zábavy svoje zásnuby, jeho fanúšikovia i odporcovia sa nestačili čudovať. Martin Jakubec verejne hlásal, že svadba s partnerkou Božankou bude akciou desaťročia, no po mesiacoch prichádza tvrdé vytriezvenie.

Niet ani najmenších pochýb, že Martin Jakubec miluje pozornosť a situácie, kedy je absolútnym stredobodom diania. V priebehu minulého roka šokoval verejnosť informáciou, že sa spolu s partnerkou Božankou miena 17. novembra 2018 vziať, pričom na udalosť predávali aj VIP lístky. Ako sa však zdá, vstupenky na ceremóniu boli len dobre premysleným reklamným ťahom.

Neskôr totiž vysvitlo, že dvojica sa mala údajne zosobášiť v Belehrade, nakoľko Božanka pochádza zo Srbska, pričom hostia, ktorí si zakúpili vstupenku na “svadbu”, sa tak zúčastnili iba veselice. Napokon sa však predsa len ukázalo, že zabávač už s výrazne staršou ženou netvorí pár, pričom zverejnil aj vyjadrenie, prečo je tomu tak.

Tentokrát sa Martin rozhovoril aj na tému, prečo šiel vlastne do extrémov a celé Slovensko nechal v tom, že sa oženil s o 30 rokov staršou ženou. Ako sám uviedol, v tomto prípade išlo len o sociálny výskum, ktorý odhalil, že ľudia sú jednoducho ovplyvniteľní. “Veria všetkému a hlavne bulváru. Mojou virtuálnou svadbou sme poukázali na to, že na veku nezáleží. Prečo si môžu mladé pipinky brať starých dedov? A chcel som byť ukážkou toho, že mladý muž si môže zobrať staršiu ženu po 60-tke, keď im to vyhovuje. Teda misiu sme splnili. Ľudia sa pozorne zaujímali o náš vzťah, naše potreby, pocity. Len už toho bolo moc. Hlavne Božka to nezvládla už tie urážky na jej výzor a vek,” uviedol bez okolkov Martin.

Ako sa však zdá, láske je otvorený a aj po mediálnom šialenstve ohľadom jeho svadby chce nájsť tú pravú. “ĎAKUJEM TÝM, ČO MI ŽELALI LÁSKU. ĎAKUJEM. LEN MLADÝM VDOVCOM SOM NIKDY NECHCEL BYŤ. JE TO DOSŤ NEPRÍJEMNÉ. Preto som rád, že dnes slávnostne táto kapitola a test národa končí. Empíria poslúži ako výskum na moju profesúru. Sme iba priatelia a kolegovia. Ostávam stále slobodný a ak je nejaká bytosť, ktorá by chcela vstúpiť do môjho života, môže na dvere zaklopať. Nebránim sa a poteším sa,” dodáva Martin. Nuž, ak je medzi vami tá pravá, teraz máte šancu… 🙂

Zdroj: Martin Jakubec | Foto: Instagram, Facebook