Bývalého zabávača Joža Pročka neopúšťa humor, ani keď je poslancom za stranu OĽaNO v parlamente. Najnovšie sa rozhodol vystreliť si z odporcov očkovania, no zvolil si veľmi nešťastný spôsob, ako si uťahovať zo Slovákov, ktorí sa mu skladajú na plat.

Očkovanie proti ochoreniu COVID-19 stále rezonuje spoločnosťou, pričom majú politici, odborná verejnosť i občania obrovské množstvo rozdielnych názorov. Uvedomuje si to aj poslanec Jožo Pročko, ktorý iba zbytočne prilial olej do ohňa alebo chcel iba zaujať?

Bývalý zabávač totiž zverejnil záber, na ktorom sa pokúša o tzv. devakcináciu. ,,Dnes som si prečítal príspevky od ľudí s vysokou školou života, aj ja s mojím IQ som pochopil, že treba niečo napraviť. Urobil som si devakcináciu,“ napísal na sociálnej sieti.

Člen strany OĽaNO dokonca zverejnil postup, ako vykonať tento bizarný čin. ,,Postup je jednoduchý: 1. Pripojíte si konektor z mobilu na žilu, 2. Vytočte linku DEVAKCINÁCIE, 3. Po pripojení požiadajte operátora o devakcinačný kód, 4. Po pol hodine impulzov ste ako znovunarodený, 5. Devakcinácia zbavuje aj chrípočky,“ vysvetlil, vďaka čomu zožal tvrdú kritiku zo strany Slovákov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Jožo Pročko-stránka  |  Foto: FB/Jožo Pročko-stránka, Štefan Pišta Németh