Polícia SR sa momentálne intenzívne zaoberá odhalením komunikácie medzi Mariánom Kočnerom a známymi osobnosťami z politickej sféry, s ktorými komunikoval cez aplikáciu Threema. Najnovšie sa objavila nahrávka, ktorá opäť vnáša trochu viac svetla do toho, akú veľkú moc mal na Slovensku podnikateľ.

V minulosti už unikli viaceré konverzácie Kočnera, konkrétne s Tóthom, Bödörom či s vysokopostaveným členom strany Smer. Tentokrát získal Denník N 70-minútovú nahrávku rozhovoru medzi dnes už bývalým generálnym prokurátorom Dobroslavom Trnkom a Mariánom Kočnerom.

Dialóg si nahral samotný podnikateľ, ktorý si takýmto spôsobom veľmi rád uschovával inkriminujúce dôkazy pre prípadné vydieranie partnerov. Záznam vznikol v lete 2014, pričom podnikateľ bývalému prokurátorovi poriadne nadával. Trnka sa mal totiž snažiť vydierať Jaroslava Haščáka nahrávkou jeho rozhovoru v konšpiračnom byte v kauze Gorila.

Kočner nešetrí vulgarizmami, keďže s Haščákom mal vlastné obchodné plány, ktoré Trnka svojím vydieraním narušil. ,,Mňa to bude stáť málo. Teba to bude stáť, uvidíš čo na konci,“ varoval podnikateľ muža. ,,No guľku, 32 korún. Ja viem, že ma zabijú, ja som mŕtvy,“ odvetil mu Trnka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Video: YouTube/Denník N  |  Foto: Facebook/noviny.sk-spravodajstvo TV JOJ, YouTube