Pred takmer tromi mesiacmi šokovali médiá informáciou o údajnom tehotenstve Twiinsky Daniely, ktorá má po pármesačnom randení s futbalistom Stanislavom Lobotkom čakať bábätko. Hoci to dvojica zatiaľ nepotvrdila, nové exkluzívne informácie hovoria jasnou rečou.

Začiatkom júna šokovali médiá informáciou o tajnom tehotenstve krásky z dua Twiins. Daniela Nízlová (33) sa len pred niekoľkými mesiacmi dala dokopy s 24-ročným futbalistom Stanom Lobotkom, ktorý mal predtým tvoriť pár s kamarátkou moderátorky Jasminy Alagič. Po prevalení údajného tehotenstva sa k veci rozhodol vyjadriť aj samotný Lobotka, ktorý situáciu obrátil na žart.

Uplynulo ale niekoľko týždňov a fotografom Plusky sa podarilo nafotiť Danielu v obtiahnutých čiernych šatách, ktoré výrazne lemujú jej postavu. Ruka v ruke so svojou láskou mierila na reprezentačný zraz a len ťažko ukrývala mierne vypuklé bruško, ktoré by mohlo nasvedčovať tomu, že kráska sa naozaj zaguľacuje.

Anonymný zdroj mal navyše potvrdiť, že Lobotka sa už s krásnou novinkou pochválil aj svojim spoluhráčom po príchode na zraz. S Twiinskou by sa tak mali stať rodičmi už v januári, kedy má mať Daniela termín pôrodu. Dvojica ale naďalej zaryto mlčí a k novinke sa odmieta vyjadrovať.

Danielu v obtiahnutých šatách môžete vidieť >>> TU <<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/danielatwiins