Bývalá farmárka sa na statku okrem iného snažila zaujať aj svojím telom. Nahota jej nikdy nerobila problém a tak na internete ľahko nájdete jej nahé fotografie. Dnes by ste ju však už nespoznali!

[sociallocker]Gabriela Bullová (33) ešte donedávna vyzerala úplne inak. V minulosti dokonca moderovala reláciu “Sexy šport”, kde sa odhaľovala pravidelne a vyzerala podstatne inak. Diváci Farmy by dnes Gabrielu už určite nespoznali. V minulosti nosila dlhé tmavé vlasy. Dnes je z nej blondína s krátkymi vlasmi.

Navyše už pár mesiacov posilňuje. A je vidieť aj výsledok na jej postave. Gabriela sa zúčastnila aj súťaže, do ktorej sa zapájajú tzv. “silní muži”. Okrem toho, že uniesla viacero ťažkých predmetov dokázala aj niečo iné. Zvládla potiahnuť auto, po tom ako jej pripevnili okolo trupu pás. S týmto zážitkom sa pochválila aj videom na sociálnej sieti. Topky.sk informovali, že bývalá farmárka a moderátorka skončila nakoniec v súťaži na štvrtom mieste. Pozrite, ako kedysi atraktívna Gabriela dokázala potiahnuť auto.

Zdroj: topky.sk | Foto/Video: Facebook[/sociallocker]