Šokujúca smrť otriasla celý Hollywoodom. Známa herečka, ktorá sa preslávila rolami v kriminálnych seriáloch, zomrela za záhadných okolností. Našli ju bez známok života v jej byte…

Počas filmovej kariéry hrala v známych kriminálkach a vyšetrovala vraždy. O to šokujúcejšia je pre Hollywood jej smrť. Krásnu Lisu Sheridan (†44) našli v New Orleans v jej byte bez známok života.

Lisa si zahrala v známej kriminálke New York, kriminálke Miami či v Mentalistovi. Vtedy zrejme nemala ani len tušenia, že jej život skončí takto nečakane. Informáciu potvrdil aj Lisin manažér Mitch Clem: „Všetci sme Lisu milovali a z jej smrti sme zničení. Zomrela v pondelok ráno, doma, v jej byte v New Orleans. Čakáme na správu polície o príčine smrti,“ uviedol podľa denníka People.

Záhada, akým spôsobom zomrela krásna herečka, je teda zatiaľ nevyriešená. Clem však vylučuje možnosť, že by si Lisa sama siahla na život: „Rodina jednoznačne potvrdila, že to nebola samovražda. Akékoľvek úvahy o samovražde sú neopodstatnené,“ dodáva na záver.

Zdroj: people.com │ Foto: Twitter, Pixabay