Smrť 43-ročnej produkčnej Katky, ktorá pracovala roky v zákulisí Talentu, zasiahla celé Česko aj Slovensko. Sympatická a usmiata žena prišla o život doslova v priebehu pár dní.

Česko aj Slovensko smúti po tragickej správe zo zákulisia šou Česko Slovensko má talent. Katka Harangozová († 43) nečakane zomrela tesne pred veľkolepým finále. Hoci roky neúnavne pracovala a tvorila neodmysliteľnú súčasť backstagu televízie Joj, osud s ňou mal napokon iný plán.

Produkčná Talentu pritom v minulosti prekonala aj rakovinu, po ktorej sa natešená vrátila do práce: “Katka bola úžasný človek. V minulosti vyhrala boj s rakovinou. Minulý rok prišla o vlasy pre liečbu, ale ani to ju nezastavilo a s vervou sa pustila opäť do práce. Zvíťazila nad chorobou a konečne začala žiť pekný život plný radosti,“ prezradil pre Nový Čas smutné slová zdroj zo zákulisia.

Pred dvomi týždňami ju však začali trápiť bolesti brucha, pre ktoré skončila v nemocnici. O život tak mala prísť kvôli baktérií, ktorá Katke oslabila imunitu natoľko, že nad chorobou nedokázala zvíťaziť: “Bola v umelom spánku, ale, žiaľ, sa už neprebrala. Nedalo sa jej pomôcť. Všetci sme z toho zdrvení,“ prezrádza posledné chvíle sympatickej jojkárky. Fanúšikovia aj kolegovia sa s náhlym odchodom nedokážu zmieriť a nechápu, že ešte nedávno s úsmevom pobehovala v pozadí šou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook/ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT, Televízia Joj