Svetom otriasla šokujúca smrť mladého princa v Londýne. Ten žil vo svojom dome v East Grinstead, kde napokon aj poslednýkrát vydýchol. Jeho telo našiel vlastný otec v kúpeľni za hrozných okolností.

Svetom otriasla hrozná správa o úmrtí mladého, len 39-ročného princa. Skeihk Khalid bin Sultan Al Qasimi žil v dome v londýnskej časti East Grinstead. Napriek rozprávkovému bohatstvu sa venoval módnemu návrhárstvu a jeho značku Qasimi prezentovali aj na Týždni módy v Londýne či Paríži.

Khalid bol synom arabského Sheikha Dr Sultana bin Muhammada Al Qasimi, ktorý v roku 1972 zaviedol Sharjah. Bol to práve otec, kto objavil svojho syna v dome mŕtveho: „Moja ochranka rozbila okno na kúpeľni. Vstúpil som do nej a našiel ho na kolenách na dlážke,“ uviedol podľa denníka TheSun, ktorý doplnil, že princ bol obklopený striekačkami a veľkým množstvom drog.

Vládca tak už prišiel o druhého syna, keďže aj starší Sheikh Mohammed bin Sultan bin Mohammed Al Qasimi zomrel po predávkovaní vo veku 24 rokov. Jeho manželka Sheik Mohammed bin Rashid al-Maktoum ho následne opustila a získala 31 miliónov libier na nový život po podpísaní rozvodových papierov. Úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<


Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Twitter, YouTube/euronews, Pexels