Keď bol Michael Jacobshagen malý chlapec, tak sa mohol vtedy, ale i dnes po uplynutí niekoľkých rokov pochváliť bizarnou skúsenosťou. Spal totižto s Michaelom Jacksonom v jeho posteli! Je všeobecne známe, že Jackson bol obvinený z pedofílie, no výpoveď tohto muža vás prekvapí!

Michael bol od útleho veku Jacksonovým fanúšikom. Nikdy by však nedúfal, že sa mu podarí spoznať speváka naživo. Nemožné sa ale stalo skutočnosťou a v roku 1996 sa malý Michael dostal ako doprovod na turné kráľa popu. Ten sa cítil sám a tak sa rozhodol vziať si ako spoločnosť malého chlapca. Počas koncertnej šnúry mal vlastnú izbu i posteľ, no zväčša spával spolu so spevákom v jeho posteli. ,,Michael sa cítil sám, pretože nemal okolo seba žiadnu spoločnosť len svoje deti a tak sa rozhodol zavolať ma. aby som mu robil spoločnosť. V posteli mi dal vždy pusu na čelo a poprial dobrú noc a to bolo všetko, nikdy nešlo o žiadne se*uálne náznaky,” vyjadril sa Michael.

Špekulovalo sa tiež o tom, či spevák nemá pedofilné sklony a neraz čelil obvineniu z zneužívania. Na druhej strane však celý svet vie, že sa stal slávny ako malý chlapec a svoje detstvo si neužil a i to mohlo mať za následok, že vyhľadával spoločnosť malých detí.

Počas spevákovho života sa ho nepodarilo uznať vinným, no veľmi ho to poznačilo. Vypočítavosť ľudí nemala hraníc aj v tých časoch a snažili sa vymyslieť rafinované spôsoby, ako získať od Jacksona peniaze.

K deťom mal stále dobrý vzťah a neublížil by im. Otázkou ostáva, čo vlastne s deťmi robil ? ,,Rád chodieval pozerať s deťmi filmy od Disneyho. Boli jeho srdcovka,” prezradil dnes už dospelý úspešný marketingový manažér, ktorý si žije pokojný život v Las Vegas. Speváka videl približne mesiac pred smrťou, no veľmi ho to zabolelo a dodnes naňho spomína s láskou.

Zdroj: extra.cz | Foto: Instagram, Facebook