Zlý Zajo patrí medzi najznámejších slovenských YouTuberov, avšak svojou tvorbou sa vymyká z davu. Rozhodol sa verejne hovoriť o témach, ktoré sú v spoločnosti akýmsi „tabu“. Šikana na školách, kyberšikana či týranie detí sa stali jeho cieľom, ktorý by chcel v budúcnosti vyradiť z ľudskej spoločnosti.

Najnovšie však zverejnil video, ktoré je pomyselnou špičkou ľadovca. Šokujúca spoveď, ktorú obdržal od svojej fanúšičky, naháňa zimomriavky a ako priznal samotný tvorca, je ťažké ju dopozerať do úplného konca.

Identita mladého dievčaťa, ktoré už v mladom veku prešlo peklom, ostala z pochopiteľných dôvodov utajená. Svoj príbeh sa rozhodla zverejniť pre ľudí, ktorí prechádzajú niečim podobným a boja sa prehovoriť, keďže ani ona sama to nedokázala. Alkohol, týranie a se*uálne obťažovanie poznačilo nie len ju, ale aj jej súrodencov do konca života.

Celé to začalo neoprávneným trestaním zo strany nevlastného otca, ktoré prešlo do ťažkého fyzického týrania. Neskôr sa stala obeťou obťažovania, ktoré pred tisíckami sledujúcich opísala do najmenších detailov. Vyjadrenie, ktoré má slúžiť ako výstraha, muselo mladú slečnu stáť neskutočné množstvo odvahy. Ako celý príbeh skončil nájdete vo videu Ladislava Mika.

Hrôzostrašná spoveď mladej obete

Foto: Instagram,Depositphotos l Video: YouTube