Z Hollywoodu dorazila absolútne šokujúca správa. Len 30-ročná hviezda populárnej ságy Twilight bola nájdená mŕtva. Vedľa herca ležala bez známok života aj jeho priateľka Natalie.

Herec z populárnej ságy Twilight bol nájdený mŕtvy! Len 30-ročného Gregoryho Tyree Boyca našli bez známok života v dome v Los Angeles 13. mája. Hrozný pohľad sa naskytol jeho bratrancovi, ktorý bol v tom období uňho doma. Podľa informácií E! News sa však zobudil na to, že Gregory má stále auto v garáži.

Keď ho prišiel skontrolovať, bol už mŕtvy. Vedľa neho objavil aj priateľku Natalie Adepoju, s ktorou tvoril pár približne rok. Záhadnú smrť vyšetruje polícia a nateraz nie je jasná presná príčina úmrtia. Bratranec ďalej potvrdil, že Gregory sa v poslednej dobe mimoriadne sústredil na biznis. Okrem toho sa staral aj o svoju 10-ročnú dcéru Alyu. Rovnako Natalie sa starala o synčeka Egypta.

Mladý herec, ktorý zahviezdil v Twilighte, pritom len v decembri oslávil 30-ku: „Za tie roky som tak ako každý urobil na svojej ceste chyby, ale dnes je jeden z tých dní, keď sa chcem pozerať len na tie skvelé,“ napísal vtedy na Isntagrame. Rodinám vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: eonline.com │ Foto: Twitter, YouTube/E! News