Známy herec sa stal uplynulý víkend účastníkom vážnej dopravnej nehody, pričom jeho kamarát stratil kontrolu nad vozidlom. Fotografie z kolízie šokovali tisícky fanúšikov, keďže automobil na nich vyzerá skutočne hrozivo.

Herec a komik Kevin Hart sa stal súčasťou autonehody, keď ho viezol kamarát Jared Black. Pri zákrute stratil šofér kontrolu nad vozidlom, prerazil drevené oplotenie a skončil v priekope. Po príchode záchranárov však slávny umelec odmietol prevoz do nemocnice a ďalším kamarátom bol prevezený do jeho domu.

V danom momente šlo zrejme o adrenalín, keď Kevin všetkých presviedčal, že je úplne v poriadku. Po príchode domov sa totiž jeho bolesti zhoršovali až bol prevezený do miestnej nemocnice. Rovnako to bolo aj v prípade jeho kamaráta. Obaja majú vážne zranenia chrbtice a sú pod dohľadom lekárov. Z nehody nakoniec najlepšie vyviazla Rebecca Broxterman, ktorá bola tretím účastníkom nehody, no nemala vážnejšie poranenia.

Luxusné auto skončilo po náraze bez strechy s úplne rozmetaným nárazníkom. Práve toto vozidlo si Hart kúpil k svojim 40-tym narodeninám ako darček. Začiatkom júla sa ním dokonca pochválil aj na sociálnej sieti. Ani jednému z prítomných nebol nameraný alkohol v krvi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Po autonehode

Zdroj: cbsnews.com  |  Foto: Instagram/kevinhart4real, Twitter, Pixabay