Svet obletela šokujúca správa o zdravotnom stave jednej z najpopulárnejších tvárí amerického šoubiznisu. Khloé Kardashian verejne oznámila, že jej lekári našli v tele tumor a pod strachom z rakoviny kože musela okamžite podstúpiť operáciu.

Khloé Kardashian si za posledné mesiace prešla náročným obdobím. Po rozchode s partnerom Tristanom Thompsonom, ktorý jej tajil neveru a následne aj dieťa s inou ženou, ju médiá rozmetali na kusy kvôli očakávenému bábätku vynosenému náhradnou matkou.

To však nebol vrchol modelkiných útrap. Ten prišiel v momente, kedy dnes už dvojnásobnej mamičke objalivi lekári nádor na tvári. „Po tom, čo som si všimla malý hrbolček na mojej tvári a predpokladala som, že to je niečo ako žihľavka (pozn.red.kožné ochorenie), som sa rozhodla, že si nechám urobiť biopsiu,“ začala svoju výpoveď a následne uviedla, že musela podstúpiť okamžitú operáciu.

Po mesiacoch trápenia sa dnes Khloé nachádza v štádiu hojenia a ako sama hovorí, na tele jej nezostanú len dočasné náplaste, ale aj jazva po vyberaní tumoru. „Dúfam, že si užívate, ako nádherne na mne tie náplaste vyzerajú,“ bavila sa, avšak následne prezradila aj fakt, kvôli ktorému sa o túto zarážajúci správu podelila s celým svetom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

 „Tento príbeh s vami zdieľam len preto, aby som všetkým pripomenula dať sa skontrolovať u lekára, a to pravidelne,“ zakončila vo svojej spovedi a my veríme, že sa populárna ikona dá čoskoro opäť dokopy. Prajeme veľa síl.

Foto: Instagram/khloekardashian, YouTube