Slovenský spevák prežíva obrovský žiaľ potom, čo jeho milovaná manželka náhle zomrela. Bola plná energie, aktívna a nikto nedokáže prijať, že už viac nie je medzi živými. Pre umelcovu rodinu je to tvrdá rana, ktorá ich absolútne zdrvila.

Spevák Otto Weiter prišiel v stredu (15. júla) o manželku Andreu Fischer, ktorá zomrela vo veku 47 rokov. Je to iba pár dní, čo spoločne oslavovali 65-te narodeniny milovníka šlágrov. ,,Včera sme mali deň otvorených dverí v rámci Otkových narodenín. Prišiel aj Noro (pozn.red. Mészároš), a tak sme sa príjemne zabavili až do nevidím,“ napísala Andrea na sociálnej sieti ešte 10. júla.

Podľa najnovších informácií mal brunetku nájsť samotný manžel, pričom jeden z obyvateľov Zálesia, kde dvojica žila, si všimol pohrebnú službu. Vozidlo malo vojsť do dvora manželov. V tej chvíli však nebolo jasné, čo sa u speváka stalo.

Ťažko uveriť, že tak vitálna a sympatická speváčka už nie je medzi živými. Jej smrť zasiahla rodinu, priateľov i kolegov, ktorí sú úplne zdrvení. ,,Som veľmi smutná, toľko sme si toho nestihli povedať, Andrejka moja. Prečo, prečo, prečo, moja duša plače, ach, veď,“ napísala na sociálnej sieti smutná Jadranka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Posledná fotografia, ktorú Andrea zverejnila

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: FB/Andrea Fischer, SENZI, Pixabay