Slovensko zasiahla pred niekoľkými minútami zdrvujúca správa. Známa slovenská herečka mala spáchať vo veku 27 rokov samovraždu. Smutnú novinu o úmrtí talentovanej umelkyne potvrdilo Slovenské národné divadlo.

Slovenskú hereckú obec, najbližšiu rodinu, no aj množstvo fanúšikov zasiahla mimoriadne tragická správa. Vo veku 27 rokov zomrela talentovaná herečka Monika Potokárová, manželka Roberta Rotha, ktorá patrila k najobsadzovanejším umelcom v Slovenskom národnom divadle. Okrem skvele stvárnených 12 postáv, ktorým aktuálne prepožičala svoj talent, ju diváci mohli vidieť aj v televíznej epizóde Rodinných prípadov či v seriáli Panelák.

Tragédiu potvrdila tajomníčka SND Izabela Pažítková: “Vedenie Slovenského národného divadla prijalo s hlbokým smútkom správu o úmrtí poprednej mladej členky Činohry SND Moniky Potokárovej. Narodila sa 30. júna 1992 v Prešove, náhle nás opustila dnes 25. novembra 2019. V Monike Potokárovej stráca naša kultúra a umenie jednu z najtalentovanejších predstaviteliek mladej hereckej generácie. Česť jej pamiatke!” uvádza sa na sociálnej sieti.

Mladá talentovaná žena vyštudovala Konzervatórium v Bratislave a pred sebou mala sľubnú kariéru. Získala viacero ocenení, hoci zrejme viacerí netušili, čo sa v skutočnosti odohráva v jej vnútri. Ako uvádzajú Bratislavské noviny i portál Topky, Monika mala spáchať samovraždu. Úprimnú sústrasť rodine.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: bratislavskenoviny.sk │ Foto: Instagram/cinohrasnd