Po tom, ako sa Milan Lučanský pokúsil v cele o samovraždu obesením, prišla ešte tragickejšia správa. Bývalý prezident polície, ktorý skončil na oddelení ARO v kóme, napokon zomrel.

Len v utorok šokovala Slovensko správa o tom, že Milan Lučanský sa v cele v prešovskej väznici pokúsil o samovraždu. Bývalý policajný prezident sa obesil, pričom hrozivé detaily odkomunikovala na tlačovej besede ministerka spravodlivosti Mária Kolíková. Následne prehovorila aj jeho exkolegyňa Eva Mišíková, ako aj Fedor Flašík, ktorý tvrdí, že Lučanského pred časom napadli štyria bachari.

Len pred malou chvíľou prišla ešte tragickejšia správa. Denisa Saková na sociálnej sieti prišla s informáciou, že Milan Lučanský zomrel. „Generál Lučanský zomrel. Úprimnú sústrasť celej rodine. Ďakujem za všetko, čo pre Slovensko spravil. Česť jeho pamiatke,“ napísala.

Správu už na Facebooku potvrdila aj zdrvená najbližšia rodina exprezidenta polície. „S hlbokým žiaľom vám oznamujeme, že dnes nás navždy opustil náš milujúci manžel, otec a syn generál Milan Lučanský. Žiadne slová nedokážu vyjadriť smútok, ktorý prežívame za tak veľkým človekom, akým bol. Smútiaca rodina.“ Vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Zdroj: Facebook/Denisa Saková, Milan Lučanský │ Foto: Facebook/Milan Lučanský