ŠOKUJÚCA SPRÁVA! Tvrdá rana pre političku: Jej manžel náhle zomrel!

Dátum:

Komunálna politička momentálne prežíva najhoršie životné obdobie. Pred pár dňami totiž došlo k vážnej nehode, ku ktorej boli okamžite privolaní záchranári. Ukázalo sa, že išlo manžela známej ženy, pričom sa celý incident momentálne vyšetruje.

2. októbra došlo k nehode v oblasti Mamutík, pričom muž sa mal cestou na nákup nešťastne pošmyknúť na schodoch. Išlo o manžela primátorky Handlovej Silvie Grúberovej. Informáciu o zásahu zdravotníkov potvrdila aj hovorkyňa záchranárov. ,,Môžem potvrdiť zásah záchranárov, ktorých sme vyslali na pomoc zranenému mužovi. Podľa volania na tiesňovú linku 155 údajne spadol. Záchranári ho ošetrili a transportovali do nemocnice v kritickom stave,“ uviedla Alena Krčová.

František však utrpel natoľko fatálne zranenia, že napokon zomrel. S pochybnosťami o scenári nehody prišla samotná polícia, keďže zraneného muža mali ako prví nájsť handlovskí mestskí policajti. ,,Poverený policajt Obvodného oddelenia v Handlovej začal trestné stíhanie vo veci prečinu ublíženia na zdraví v súbehu s prečinom výtržníctva,“ takto znie stanovisko trenčianskeho krajského policajného riaditeľstva.

Na nečakanú smrť svojho manžela zareagovala aj primátorka, ktorá zverejnila na sociálnej sieti niekoľko rodinných fotiek. ,,Jedny z posledných krásnych chvíľ všetci SPOLU. Vždy budeš v našich srdciach, drahý Ferko, ako obetavý manžel a starostlivý tatino našich dvoch úžasných chlapcov. ĽÚBIME ŤA NAVŽDY!“ napísala, pričom na starostlivosť o ich synov Filipa a Eliáša zostala sama.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: FB/Silvia Grúberová, Polícia SR

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...