Šokujúca streľba sa odohrala v utorok na rušnej ulici v českom Brne. Polícia aj záchranka dorazili do jedného z bytov potom, ako v ňom bola hlásená streľba. Napokon našli mŕtvu ženu a zraneného muža.

K šokujúcej streľbe došlo v utorok krátko po 15.-tej hodine na Palackého triede v českom Brne. Polícia aj záchranka sa objavili pred domom, kde bola nahlásená krvavá streľba s tragickým záverom.

Na rušnej ulici malo dôjsť podľa informácií českého Blesku k zraneniu muža, no ešte horšie skončila žena, ktorá mala streľným zraneniam podľahnúť. “Jeden človek zomrel, druhý je v starostlivosti lekárov,” potvrdil policajný hovorca Pavel Šváb so slovami, že bližšie informácie nateraz poskytnúť nemôžu.

Neskôr uviedli na Twitteri ďalšie detaily: “Krátko po 15. hodine sme dostali informácie o strelnom poranení osoby v dome. Hliadka previedla zákrok, vstúpila do bytu, kde našla osobu bez známok života. Ďalšia osoba skončila v starostlivosti lekárov. Zbraň sme zaistili, prebieha obhliadanie miesta činu. Nebezpečenstvo nehrozí,” doplnili. Údajne sa mala v byte strhnúť hádka, po ktorej najprv vystrelila žena na muža. Ten jej mal následne zbraň zobrať a pripraviť ju o život.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz │ Foto: Facebook/Zpravodajství FTV Prima