Jeden z najznámejších a najmilovanejších slovenských hercov a humoristov Ján Króner bol záchrankou prevezený do nemocnice. Po psychických problémoch, kedy sa z depresie opakovane liečil v špecializovanom zariadení, nastal zvrat.

Diváci očakávali opätovný návrat Janka Kronera na obrazovky potom, čo sa ako tajný hosť objavil v zábavnej relácii Inkognito, kde aj mnoho rokov patril medzi hádačov povolaní. Po odtajnení hviezdy nezadržala slzy šťastia ani jeho dlhoročná kolegyňa Zdena Studenková. Herec pôsobil na obrazovke vyrovnane a mnohí ľudia verili, že je z najhoršieho už vonku.

Toto vystúpenie však zostalo jednorázovým a v dnešný deň prišiel denník Nový Čas so šokujúcou informáciou: “V dome v Žilinskom kraji, kde posledné obdobie žil, musela zasahovať záchranka. Janko bol prevezený do nemocnice,“ povedal denníku zdroj. Podľa iného portálu však za prevezením do zdravotníckeho zariadenia stojí oveľa vážnejší dôvod, a to hercov pokus o samovraždu. Táto informácia však zatiaľ nebola nepotvrdená relevantným zdrojom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Nový Čas | Foto: YT/Televízia JOJ, canvas.com