Šokujúca a nečakaná vojna prepukla v našom šoubize len pred niekoľkými minútami. Jablkom sváru je pritom herečka Petra Vajdová, ktorá si má podľa informácii známeho bulváru vymýšľať a robiť sa dôležitejšou než je.

Nečakaná vojna sa v slovenskom šoubize spustila po zverejnení intímneho rozhovoru Petry Vajdovej pre DenníkN. V ňom okrem toho, prečo herečka spadla do siete alkoholového démona prezradila aj to, ako ju počas pôrodu a po ňom sledujú bulvárni novinári. Napokon šokovala informáciou, že jej mal Nový Čas núkať za fotky s malým Martinkom peniaze: „Ponúkali peniaze za fotky syna. Neviem však koľko, lebo sme na to neodpísali,“ tvrdila Petra pred pár dňami.

Na túto informáciu zareagoval pohoršene samotný bulvárny denník, ktorý označil herečkine slová za klamlivé. „Pravda je taká, že Petra sa snaží zrejme pôsobiť dôležitejšie, ako v skutočnosti je. Nový Čas totiž nikdy neinicioval kúpu fotografií jej syna a je možné, že Petra by ostala prekvapená ako, s kým a o čom v skutočnosti niektoré rozhovory prebehli. Petra ponuku ohľadne peňazí z redakcie nedostala… A my na to, na rozdiel od nej, máme aj dôkazy,“ znejú ostré slová.

Rovnako tvrdo sa vyjadrili aj v prípade získavania informácii z Vajdovej súkromia. Na rovinu totiž priznali, že v okolí Petry je ktosi, kto im s obľubou „nabonzuje“ všetky novinky. „Možno by ostala len prekvapená, kto z jej okolia s veľkou radosťou šíri detailné informácie o ich životoch. A opäť na to máme dôkazy. Herečka, ktorá sa snaží o návrat na divadelné dosky, by si mala upratať vo svojom okolí. Práve ľudia z jej blízkosti sa totiž neváhajú podeliť o dôverné informácie z jej života,“ dodávajú na záver. Petra naznačila v danom rozhovore aj možné právne kroky a zrejme zareaguje aj toto vyjadrenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dennikN.sk, cas.sk │ Foto: Televízia Markíza, Facebook/Martin Hrnčiřík