Ľudovít Makó, ktorý vypovedá vo viacerých kauzách a plne spolupracuje s políciou, mal vyzradiť ďalšiu šokujúcu informáciu. Tá sá má týkať údajného stretnutia Roberta Fica s viacerými dievčatami v hoteli Zlatý kľúčik. 

Ľudovít Makó vypovedá na NAKA o viacerých známych kauzách vysokopostavených funkcionárov aj politikov. Rovnako sa na výsluch dostavil i známy Smerák Anton Stredák, pričom strane posiela OĽaNO jasný odkaz. Najnovšie sa bývalý šéf daňových kriminalistov rozhovoril o osobe Ivana Katrinca.

Práve on v minulosti zverejnil na svojom Facebooku fotografiu Roberta Fica a Márie Troškovej v podzemí hotela DoubleTree by Hilton, kde sa mali podľa svedectva Petra Tótha odohrávať na privátnom poschodí porady s Kaliňákom, Výbohom, Širokým a Bödörom. Tieto informácie vtedy Fico poprel. Katrinec mal podľa Makóa vlastniť aj pikantnú videonahrávku Fica z nitrianskeho hotela Zlatý kľúčik.

S informáciou prišiel Denník N: “V roku 2015, niekedy koncom jari – začiatkom leta, som bol Norom oslovený vo vzťahu k osobe Ivan Katrinec. Táto osoba mala mať videonahrávku z hotela Zlatý kľúčik, kde sa mal Robert Fico venovať nejakým se*uálnym praktikám s nejakými dievčatami,” uviedol Makó v novembri. Na otázku ohľadne návštevy tohto hotela Fico neodpovedal. Aktuálne má pritom predseda Smeru randiť s čakateľkou na prokuratúre Katarínou S.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dennikn.sk │ Foto: YouTube/SMER – Sociálna Demokracia