Šokujúca výzva Martina Jakubca: Za TÚTO sumu odíde zo šoubiznisu!

Dátum:

Spevák Martin Jakubec, ktorý sa okrem zábavových šlágrov dostal do povedomia verejnosti aj kontroverznými vyjadreniami na adresu množstva domácich osobností, má na Slovákov prekvapivú výzvu. A že vám z nej padne sánka!

37-ročný spevák Martin Jakubec, ktorý svojho času mienil okrem šoubiznisu zamiešať aj karty v politike, žiadal ešte pred pár dňami od fanúšikov finančnú hotovosť na nové hudobné projekty. ,,Milí priatelia, budem veľmi rád, ak by ste podporili moju tvorbu v týchto neľahkých časoch. Keď už nemôžu byť koncerty, pripravujem nové cd pre pamätníkov so šlágrami a národnými hymnickými piesňami. Budem rád, ak ma podporíte, kultúra ostala v žalostnom stave…. Vopred Vám ďakujem,” napísal koncom januára na Facebooku aj s uvedením potrebných údajov.

Kým niektorí z fanúšikov mi na nové skladby s radosťou prispeli, iní si na jeho výzve poriadne zgustli. Po nepríjemných komentároch sa nahneval aj samotný spevák, ktorý nahral neprajníkom štipľavé video. ,,A čo vy závidíte, čo vy závidíte, do psej matere! Že jednoducho mne chce niekto pomôcť? Jednoducho podporiť dobrú vec a že chce konečne tú kultúru vyzdvihnúť. Áno, som tu ako spasiteľ a záchranca slovenskej kultúry, ktorá umiera a ktorá krváca. A čo sa čudujete, čo ste vy spravili pre slovenskú kultúru?” pýta sa ostro verejnosti a svoju pozornosť venoval konkrétnemu komentáru.

V ňom bolo uvedené, že by určite vyzbieral viac, keby Slovákom sľúbil, že už nikdy nebude spievať. ,,Ak mi vyzbierate 12 miliónov eur, ešte raz- 12 miliónov eur, to znamená, vychádza to 2 eurá a 18 centov na každého, tak vám garantujem, že jednoducho s kultúrou, účinkovaním, so šoubiznisom skončím,” vyzýva bez pardonu národ.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Facebook/Martin Jakubec, YouTube

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovensko zasypal záhadný žltý prach: NIE je to piesok ani repkový peľ!

Mnohí Slováci si všimli, že ich balkóny či autá...

Politológ o osude koalície: ,,Je magické, ako sa navzájom žerú, ale..!“

Hádky, osočovanie, klamstvá i vážne obvinenia sa stali neoddeliteľnou súčasťou...

Po smrti Jozefa Abrháma smúti Česko aj Slovensko: Prvé odkazy!

Česko aj Slovensko pred pár hodinami zarmútila smutná správa....

ŠOKUJÚCE zistenie: Zvrat v prípade obvinenia Plačkovej a manžela!

Influencerku Zuzanu Plačkovú a jej manžela Reného Strausza obvinila...