Šokujúce detaily o vražde Tomáša(†16) zo Žiliny:Pravý dôvod útoku!

Dátum:

Pred pár dňami Slovenskom otriasla tragédia na sídlisku Vlčince v Žiline, keď sa mladík snažil ochrániť svoju kamarátku, na čo doplatil životom. Polícia stále pátra po neznámom páchateľovi, no prehovorila ich spolužiačka, ktorá prezradila dôvod, prečo došlo k vražde.

Neznámemu páchateľovi sa 16. mája podarilo dostať do priestorov paneláku pod zámienkou, že jej plynár, ktorý ide odpisovať hodiny. Následne išiel cielene k jednému z bytov, kde zaútočil na 16-ročné dievča a Tomáša bodol nožom, na následky čoho zomrel.

K tragédií sa vyjadrila spolužiačka, a predovšetkým kamarátka, ktorá prišla so šokujúcim vysvetlením. „Ten chlap mohol mať okolo 50 rokov a sledoval ju už od autobusovej zastávky. Šla domov a on sa za panelákom prezliekol do montérok a do paneláka ho niekto vpustil s tým, že odpisuje energie. Zazvonil na dverách bytu a se*uálne sa na ňu vrhol. Tomáš ju chcel zachrániť, a tak jej pribehol na pomoc. Bodol ho nožom a ju porezal na ruke. Jej život sa podarilo zachrániť, ale Tomáša už nie,“ prezradila pre cas.sk.

Tomáš s napadnutou dievčinou boli dobrí kamaráti a v byte sa nachádzal kvôli dohodnutiu detailov cesty, ktorú plánovali. O pár dní totiž mali spoločne navštíviť jeho sestru v Londýne, ktorá tam študuje. Radosť z výletu však veľmi rýchlo vystriedal strach o holý život.

Reakcia gymnázia, ktoré Tomáš navštevoval

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook/Polícia SR, Facebook/Gymnázium, Varšavská cesta 1,Žilina,  Facebook/Tomáš T.

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...