Obrovská rodinná tragédia postihla oscarovú herečku, ktorá bola v detstve svedkom hrozivej scény. V priebehu pár sekúnd prišiel jej otec o život, a to rukou jej vlastnej matky. Umelkyňa sa po rokoch rozhodla prehovoriť o detailoch vraždy.

Juhoafrickú herečku Charlize Theron môžu diváci poznať z filmov Diablov advokát, Stará láska nehrdzavie či Šialený Max: Zbesilá cesta. Dnes je hollywoodska ikona slávnou umelkyňou, ktorá však vyrastala v skromných pomeroch s každodenným terorom. Blondínkin otec Charles Jacobus Theron bol alkoholikom, pričom mu nebolo cudzie ani agresívne správanie.

Mala iba 15 rokov, keď musela prežiť jednu z najhorších nocí v živote, ktorá v nej zostala dodnes. Otec herečky prišiel domov značne opitý, pričom nebol schopný poriadne chodiť. Zamieril si to do spálne, kde sa nachádzala jeho dcéra s manželkou Gerdou držiac v ruke zbraň.

Vystrašené ženy zo všetkých síl držali dvere, aby sa nedostal dnu. ,,Chvíľu sa ich snažil otvoriť, ale márne. A tak urobil krok vzad a trikrát do nich strelil. Je zázrak, že guľky, čo dverami preleteli, netrafili ani jednu z nás,“ opísala desivé chvíle Charlize pre magazín people.com. Gerda veľmi rýchlo pochopila, že im ide skutočne o život, a tak zobrala zbraň schovanú v skrinke a 44-ročného muža zastrelila pred zrakom svojej dcéry.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Matka herečky však nebola odsúdená, keďže konala v sebeobrane. Obe však majú traumu do konca života, s ktorou sa už zrejme naučili žiť. ,,Každodenná nepredvídateľnosť života s tak chorou osobou je niečo, čo si v sebe nosíte až do konca života. Rezonuje to vo vás omnoho silnejšie, než jedna jediná zlá noc,“ dodala.

Zdroj: people.com  |  Foto: Facebook/ The Market Theatre Laboratory, First In Best Dressed, Pixabay