Dvom najznámejším identickým dvojčatám sa po dlhej dobe konečne splnil ich vytúžený sen. Známe sestry majú v pláne spoločne vystrojiť poriadnu svadbu, no na tú dorazí len jeden ženích. 

[sociallocker]Anna a Lucy DeCinque sa svetu už stihli predstaviť. Rodáčky z ďalekej Austrálie totižto mali veľkú túžbu čo najviac sa podobať jedna na druhú. Mladým ženám asi nestačil fakt, že sú identickými dvojčatami. Nerozlučná dvojica si za týmto účelom mnohokrát ľahla pod nôž plastického chirurga, aby dosiahli želaný výsledok. Nielenže sa obe rovnako obliekajú, Anna a Lucy robia spoločne takmer všetko.

Ďalším prekvapením, ktoré prednedávnom vypustili do sveta, bolo oznámenie zásnub. Všetko by bolo normálne, keby nemali v pláne prejsť uličkou v kostole a nemali si zobrať jedného muža. 31-ročné dvojčatá sa touto radostnou novinkou už stihli pochváliť pred týždňom prostredníctvom spoločného instagramového účtu.

Ich vyvoleným sa stal muž menom Ben Byrne, s ktorým sa stretli pred pár rokmi na internete. Ten sa konečne odhodlal pokľaknúť a obom sestrám navliekol na prsty poriadne prstene. Problém je však v tom, že v Austrálii sú polygamné manželstvá zakázané, no trojica má v pláne si svoje sľuby povedať v americkej Arizone, kde to je povolené.

Dvojčatá s Benom

Foto: Instagram | Zdroj: maxim.com
[/sociallocker]