Od uplynulého piatku polícia vyšetruje prípad brutálneho napadnutia Adriany (39 †) látkou, po ktorej žena v nemocnici po troch hodinách zomrela. Susedia Adrianinho EX ale prezradili na muža zarážajúce informácie!

V piatkových ranných hodinách došlo v Nových Zámkoch k brutálnemu incidentu, pri ktorom neznámy útočník napadol 39-ročnú Adrianu pravdepodobne kyselinou. Úbohej žene pred vchodom rýchlo strhli šaty, napokon ju s opuchnutou tvárou a ramenom previezli do nemocnice, kde po troch hodinách zomrela. Za sebou zanechala zronenú mamu a 19-ročnú dcéru Lenku, ktorá sa po zdrvujúcej správe zrútila: “Nemajú síl ani zariadiť pohreb. Museli k ním prísť dokonca lekári. Sú na tom veľmi zle,” prezradila pre Plusku suseda.

Adrianina mama sa domnieva, že za útokom na dcéru môže byť jej bývalý priateľ, s ktorým mala mať nezhody. Túto informáciu potvrdili aj susedia v mieste bydliska muža a má ísť podľa ich slov o konfliktnému človeka: “Vlastnil nejaké firmy na južnom Slovensku, podnikal vo všetkom možnom. Bol jeden z troch ľudí, ktorý si mali v deväťdesiatych rokoch objednať vraždu na Považí. On mal byť ten, kto to financoval. Sedel aj v base,” šokuje novými informáciami.

Podľa ďalších slov mal byť tento muž jedinou osobou, s ktorou mala obeť nejaký konflikt. Ešte prekvapujúcejšie je, že susedia Adrianinho expriateľa už dlhšiu dobu nevideli, pričom sa dokonca hovorí o niekoľkých dňoch až týždňoch. Útočník, ktorý ženu usmrtil, stále uniká pred spravodlivosťou a polícia po ňom naďalej intenzívne pátra.

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook/Polícia SR, Pixabay

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.