Dara (46) sa s Rytmusom (42) rozišla už pred vyše rokom, no na povrch vyplávalo ďalšie nečakané tajomstvo. Speváčka vyzradila, že z Patrikových úst zazneli pred rozchodom dokonca aj šokujúce slová o smrti.

Rozchod Dary a Rytmusa vyústil okrem iného aj do mediálnej vojny a vzájomných odkazov, ktoré neboli práve príjemné. Aj keď si fanúšikovia mysleli, že o dôvodoch a priebehu skončenia tohto šoubizového vzťahu vedia všetko, mýlili sa. V nedávnom rozhovore pre český časopis MarieClaire totiž speváčka vyzradila ďalšie tajomstvo.

Okrem toho, že priznala, čím ju raper ranil po rozchode najviac, odhalila aj veľmi šokujúce slová. Vo svojej spovedi uviedla, že ju Rytmus celý rok prehováral, aby k rozchodu nedošlo, hoci ona sa novej éry bez neho nebála. „Túžila som po tom a dlho. Naopak som bola posledný rok ukecávaná, aby sme tomu dali ešte šancu. Patrikovi sa do takéhoto kroku nechcelo, ale viem, že to cítil rovnako. No a vidíte, buch, za pol roka mal novú ženu, psa, dom, dieťa,“ hovorí bez okolkov.

To, že Patrik tak rýchlo po skončení vzťahu nabral vietor do plachiet a vhupol do manželstva a rodinného života, ale Daru nenaštvalo: „Skôr mi to prišlo úsmevné. Keď vás niekto presviedča, že bez vás zomrie a šups…,“ šokuje speváčka odhalením o Rytmusovi. Žeby jej naozaj drsný raper v tom období nahováral, že to bez krásnej blondínky ďalej nezvládne?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: marieclaire.cz │ Foto: YouTube/Televízia Markíza, Instagram/dararolins_vermi