Známy a obľúbený herec, ktorý sa v našich končinách preslávil rolou v detektívke Komisár Rex, poriadne šokuje. Ako totiž priznal v najnovšom rozhovore, zariadil si doslova netradičný súkromný život. Doma totiž nemá len jednu manželku, ale hneď dve!

Fanúšikovia seriálu Komisár Rex ostali po najnovšej správe v obrovskom šoku. Herec Gedeon Burkhard, ktorý si v seriáli zahral hlavnú postavu komisára, totiž vedie viac ako zaujímavý súkromný život. Umelec otvorene prehovoril o tom, že holduje polyamorii.

Doma totiž nemá jednu manželku, ale hneď dve. Ako uviedol pre magazín Bunte, nepovažuje sa za žiadneho macha a ich vzťah v trojici je úplne reálny. “Je to skutočný vzťah v trojici. Nielen se*uálne, ale je to vyvážené a hlboké spojenie vo všetkých aspektoch,” prezradil.

53-ročný herec, ktorý sa presadil aj v seriáli Kobra 11, žije už pár rokov s 33-ročnou vedúcou marketingu Annou a s 29-ročnou ukrajinskou chemičkou Sashou. Pikoškou je aj fakt, že s trojicou v hercovom dome býva aj jeho mama. Tá spočiatku z dvoch priateliek nadšená nebola, no napokon si ich veľmi obľúbila.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: bunte.de  | Foto: YouTube, Twitter