Tak toto je absolútny šok! Lenka Horníková (20), ktorá z Farmy doslova ušla, sa verejne priznáva ku vzťahu s farmárom neustále sa snažiacim o hlavnú výhru. Verili by ste tomu, že je spolu práve táto dvojica?

Lenka Horníková je už nejaký čas doma, no ani po nečakanom úteku zo statku neprestáva udivovať a šokovať. Okrem toho, že hneď po vypadnutí vydala na YouTube video, kde ozrejmuje, ako to bolo s opustením jej synčeka, sa vrhla aj na kariéru beauty vlogerky, kde ženám radí, ako sa správne nalíčiť. Nič z toho však nie je také šokujúce, ako jej najnovšie odhalenie.

Exfarmárka sa totiž verejne priznáva k tomu, že tvorí pár s novou posilou Záhoria Filipom Haklom (20): “Sme s Filipom Haklom spolu. Veľmi mu držím palce na Farme a už sa teším, až sa vráti. Cítim to tak, že sa chcem s vami o túto šťastnú správu podeliť,” prekvapuje tmavovláska. Syn známej a kontroverznej Moniky Haklovej tak sotva dorazil na statok a už sa prevalilo, že si začal s vypadnutou mamičkou.

Slobodná kráska túto pikošku síce hneď zo svojho profilu stiahla, no ako prvá stihla zareagovať poriadne prekvapená Filipova mama Monika: “Infarkt ma skoro trafil, to čo má byť? Toto som našla na Instagrame! Bývala farmárka Lenka Horníkova toto zdieľala – halooo to je vtip????? Filip Hakl to vážne ?????????????,” pýta sa šokovane Haklová, ktorá zároveň prezradila, čo si myslí o účinkovaní jej syna v rovnakej reality show, akej sa kedysi sama zúčastnila. Filip je teda zrejme poriadne číslo a spolu s Lenkou sa postarali o nevídaný rozruch.

Lenka Horníková sa priznala ku vzťahu s Filipom Haklom
Z odhalenia je šokovaná aj Filipova mama Monika Haklová

Zdroj: farma.markiza.sk │ Foto: YouTube, TV Markíza, Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.