V slovenskej politike opäť o čosi zhustla atmosféra. O slovo sa tentokrát prihlásil známy politik, ktorý prišiel so šokujúcim odhalením. Podľa jeho slov Fico a Kaliňák riešili Kočnera už dávno, pričom vedeli, čo sa deje.

Posledné dni v politike prinášajú jedno znepokojivé zistenie za druhým. Po odhalení Kočnerových SMS s Alenou Zsuzsovou vyplávalo na povrch viacero konverzácii o známych politikoch, ako aj sudcoch, polícii či prokuratúre. Najnovšie sa o slovo prihlásil aj bývalý premiér Vladimír Mečiar, ktorý chystá návrat do politiky, a ktorý v rozhovore pre portál Zoznam prezradil nečakané informácie.

Podľa slov Mečiara vedeli poslanci Smeru o Kočnerovi už dávno. „Nieže to nevedeli. Nech si Robert Fico aj Robert Kaliňák spomenú, ako u mňa na chalupe sa riešil Kočner ešte v dobe, keď sme boli v koalícii. Riešili sa hriechy, ktoré sa dnes väčšinou prenášajú ďalej a riešil sa dopad na spoločnosť. Ja som ich na to upozorňoval, všetko, čo sa robí, že tam sú nepriame reakcie, tam je ovplyvňovanie štátnych orgánov. Čiže vedelo sa o nich,“ povedal na rovinu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zároveň ho poburuje, že sa Fico tvári, akoby sa s Kočnerom poznali len zbežne. „Prvá akcia bol podvod v Markíze, kde sa v tomto podvode spojili Rusko a Kočner. V rámci tohto podvodu ich išli podporiť všetci politici. Veď aj Fico tam bol. Prečo Fico popiera, že sú priatelia? Tá komunikácia je naprosto pravdivá. Keď sa rušili amnestie, tak boli to práve Smeráci, ktorí zabránili, aby sa zrušila milosť pre Kočnera. Povedali – Dotknite sa Kočnera a my odchádzame,“ šokuje. Tieto slová zrejme neostanú bez odozvy…

Celý videorozhovor s V. Mečiarom si pozriete >>> TU <<<

Zdroj: tv.zoznam.sk │ Foto: YouTube/SME, HNtelevízia