Policajná správa, ktorú aktuálne zverejnila polícia odhalila temné tajomstvá popového kráľa Michaela Jacksona. To, čo mal v dome je zvrátené.

[sociallocker]Polícia zo Santa Barbary zverejnila video z razie, ktorú vykonalo v roku 2003 sedemdesiat policajtov v spevákovej vile. To, čo tam našli ich poriadne prekvapilo. Správa odtajnená po trinástich rokoch dokazuje to, čo sa o popovom kráľovi doteraz iba hovorilo. Britský Daily Mail zverejnil informácie z policajnej správy. Nachádzala sa tam rozsiahla zbierka fotografií, na ktorých sú vyobrazení nahí dospievajúci chlapci aj dievčatá.

Teraz vyplávalo na povrch, čo skrýval spevák vo svojej vile

“Mal tiež nechutné a absolútne šokujúce obrázky zobrazujúce týranie detí, fotografie zobrazujúce nahých dospelých aj detí a sadomasochizmus,” píše Daily Mail o slovách jedného z vyšetrovateľov. Portál Radar Online získal policajné dôkazy ako prvý a vyšetrovateľ im o prípade povedal: “Tieto dokumenty vykresľujú Jacskona ako manipulatívneho, drogami a se*om posadnutého predátora používajúceho krv, perverzný se*, se*uálne explicitné obrázky zneužívania zvierat a perverzné po*nografické scény, aby sa deti podvolili jeho vôli.”

Okrem toho mal spevák vo vile v Neverlande figuríny v životnej veľkosti, medzi nimi napríklad superhrdinov ako Superman či Lara Croft. Nachádzala sa tam aj podpísaná fotografia bývalého detského herca menom Macaulay Culkin, známeho zo Sám doma. Skladoval aj rozsiahlu zbierku bábik a iných hračiek. Medzi zadržaným materiálom boli aj denníky, dokumenty, fotografie, zvukové nahrávky a videokazety. “Získané dokumenty vykreslili temný a desivý obraz Jacksona,” povedal pre Radar Online vyšetrovateľ.

Speváka obvinilo zo sexuálneho násilia spolu až päť chlapcov, no vinu mu nikdy nedokázali. V roku 1993, vtedy len 13-ročný Jordan Chandler vedel presne opísať Michaleove genitálie a jazvy na nich. Spevák vtedy vyplatil rodine chlapca 22 miliónov dolárov a prípad sa uzavrel. Neskôr ho obvinili ďalšie deti. Policajná razia sa odohrala až po obvinení 13-ročného Gavina Arviza z roku 2003 a informácie z nej sa odhalili až sedem rokov po spevákovej smrti.

Zdroj/Video: dailymail.co.uk, radaronline.com, Youtube | Foto: YouTube, en.wikipedia.org[/sociallocker]