Polícia Slovenskej republiky zahájila 21. novembra 2019 rozsiahle pátranie po 20-ročnom Michalovi S. z Prešova. Správa o nezvestnom mladíkovi sa šírila aj na sociálnej sieti s cieľom upozorniť na Slováka, o ktorého sa bála jeho blízka rodina i priatelia. Nečakane však prišla zdrvujúca správa.

Michal sa ešte 20. novembra minulého roka zabával so svojimi kamarátmi a následne si išiel zabehať popri brehu Dunaja. Od tej chvíle sa pod ním akoby zľahla zem. Rodina, priatelia i muži zákona sa snažili nájsť mladíka, pričom bola zverejnená aj fotografia a detaily jeho vzhľadu.

Po dlhých týždňoch pátrania nakoniec prišla zo strany polície v spolupráci s pohotovostným pátracím tímom smutná správa. ,,Dňa 29.12.2019 krátko pred 09.30 hod. polícia prijala oznámenie o náleze tela muža bez známok života, ktoré bolo nájdené v blízkosti vodného toku rieky Dunaj,“ uvádza sa na sociálnej sieti.

Pátranie po Michalovi bolo odvolané však až včera (23.1.), keďže bolo nutné zistiť totožnosť mŕtvej osoby. Výsledky pitvy nakoniec preukázali, že ide o 20-ročného muža. Pri hľadaní nezvestného boli skontrolované aj bezpečnostné kamery, ktoré zachytili ešte 20.11.2019 skok neznámej osoby z Mosta SNP. Je tak viac ako pravdepodobné, že išlo o doteraz strateného Prešovčana.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Polícia SR, Pohotovostný pátrací tím  |  Foto: Facebook/Polícia SR-Bratislavský kraj, Juraj Hajdin TV JOJ