Obľúbený komik známy z Kredencu či Paneláku je dlhodobo ženatý so sestrou Mariána Čekovského. Teraz sa prevalilo, že má milenku, ktorou je herečka!

Operný spevák a herec Sväťo Malachovský (44) je už pár rokov ženatý s Ľubicou Čekovskou (41), sestrou hudobníka Mariána Čekovského. Doteraz vyzeralo ich manželstvo ukážkovo a zvykli sa spolu objavovať aj na verejnosti. Teraz však prišiel pre všetkých šok. Podľa portálu fakt24.sk má mať herec milenku. Ňou má byť dokonca jeho kolegyňa z Radošinského naivného divadla.

[sociallocker]Portál dostal tip od čitateľa, ktorý ich spolu videl v jednom z popradských hotelov. Podľa jeho informácií sa správali ako čerství zaľúbenci a prejavovali si nežnosti v kryokomore, neskôr v hotelovej hale sa však už správali inak. Milenkou Malachovského má byť mladá herečka Petra Molnárová (29). Petra si spolu aj so svojou sestrou Luciou zahrala napríklad v Ordinácii v ružovej záhrade či vo filme Kandidát.

Petra Molnárová (v zelenom) je herecká kolegyňa Malachovského

Brat Sväťovej manželky, hudobník Marián Čekovský však svojmu švagrovi nemôže nič vyčítať. Pred časom rovnaký web totiž odhalil aj jeho neveru so speváčkou Natáliou Ďžunkovou, ktorá s ním dokonca čaká dieťa. Známa rodinka to tak má v poslednom období v súkromí poriadne pestré.

Zdroj: fakt24.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]