Známy slovenský spevák, ktorého obľubujú väčšinou starší ľudia sa rozhodol pre dôležitý krok. Na svojom Facebooku oznámil, že sa chystá vstúpiť do politiky.

[sociallocker]“Po dopytovaní verejnosti som zvážil svoj vstup do politiky. Dlho som premýšľal a dospel som k presvedčeniu, že je načase ponúknuť verejnú službu,” píše Jakubec na sociálnej sieti, pričom ďalej dodáva: “Svoje mediálne a organizačné schopnosti ako aj zápal pre národne témy ma doviedli k tomuto presvedčeniu. Čoskoro sa dozviete môj celý program, tézy, oblasti a záujmy za ktoré sa budem zasadzovať verejne. Nastáva čas na zmenu, zmena je na dosah! Uchádzam sa o Vašu podporu a priazeň na novej ceste priatelia.”

Pod príspevkom sa objavilo ihneď množstvo komentárov od ľudí, ktorí, ako sa dalo očakávať, s jeho nápadom príliš nadšení neboli. “Všetky babky teraz budú voliť Jakubca, takže on sa tam aj prisám vačku dostane,” napísala Katka, pričom Dária sa vyjadrila podobne: “Babky teraz nebudú vedieť, koho skôr, či Fica alebo Jakubca.”

https://www.youtube.com/watch?v=O5EQvLrtzPQ

Zdroj: Facebook | Foto: YouTube
[/sociallocker]