Minulý týždeň sa na verejnosť dostala informácia o problémoch vo vzťahu sympatickej dvojice Miriam Šmahel Kalisovej a Martina Šmahela. Tvrdili, že nikto tretí za tým nie je, no zdá sa, že pravda to možno vôbec nebola.

[sociallocker]Dvojica bola označovaná za jeden z najkrajších párov v slovenskom šoubiznise, no až také ideálne to asi medzi nimi nebolo, ako sa na prvý pohľad zdalo. Ako informuje cas.sk, priateľ Šmahelovcov sa mal vyjadriť, že už dlhšie nežijú ako manželia, aj keď ešte stále spolu bývajú.

O to šokujúcejšie však je, že zdroj Nového Času tvrdí, že Martin sa má už niekoľko mesiacov stretávať s 19-ročnou začínajúcou modelkou, ktorá mu poplietla hlavu. Kvôli nej je ochotný odísť od svojej rodiny a ukončiť tak manželstvo s Miriam. Známy fitnesák sa však samozrejme vyjadril, že sú to len výmysly a stále si stojí za tým, že krach ich harmonického manželstva nesúvisí so žiadnou ďalšou osobou. Uvidíme teda časom, ako to skutočne je a či Miriam s Martinom požiadajú rozvod alebo sa pokúsia o nápravu ich naštrbeného vzťahu.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram
[/sociallocker]