Niekoľkomesačný konflikt medzi Borisom Kollárom a jednou z jeho bývalých partneriek Barborou Richterovou sa v týchto dňoch poriadne vyostril. Aj napriek tomu, že predseda parlamentu zanovito mlčal a pre médiá sa nechcel k rôznym obvineniam vyjadrovať, napokon bol predsa len nútený prehovoriť. Tentokrát však zrejme prezradil viac ako chcel!

Barbora Richterová začala pred pár mesiacmi otvorene hovoriť o tom, že Boris Kollár sa o svoje deti absolútne nezaujíma. Vyčítala mu, že im nedokáže ani zavolať a mladšieho Aarona videl iba párkrát. Nasledovala žiadosť o zvýšenie výživného, pravidelné vyjadrenia na jeho osobu a odovzdanie politikovho auta priamo pred parlamentom.

Situácia sa však poriadne vyostrila, keď bývalá plavkyňa poslala 150 poslancom list, v ktorom podala trestné oznámenie na neznámeho páchateľa. Podľa jej slov sa bojí o vlastný život, nakoľko sa domnieva, že je sledovaná Slovenskou informačnou službou. V dokumente taktiež opísala incident spred 12 rokov, keď ju mal politik zbiť do bezvedomia. Svedkami útoku mali byť manželia Vittekovci.

Vážne obvinenie bolo poslednou kvapkou aj pre samotného Kollára, ktorý zvolal mimoriadnu tlačovú besedu. „Dostáva tritisíc eur na dve deti. Má rodinný dom s bazénom. Platím Arturovi drahú americkú školu,“ vyhlásil známy multiotecko, pričom je presvedčený, že dôvodom útokov Richterovej nie sú peniaze, ale ide o antikampaň proti jeho osobe a politickej strane.

Šéf hnutia sa následne venoval aj údajnému napadnutiu v jeho súkromnej vile na Miami. Na tlačovku si dokonca zavolal i Patríciu Vittekovú, ktorá opísala, ako Barbora hodila syna Artura cez päť metrov smerom ku Kollárovi. Aj napriek tomu, že ho zachytil, batoľa spadlo: „Najprv sme ratovali decko. Keď sme videli, že žije, tak som mal zatemnenie. Vybehol som po nej a dostala pár faciek,“ doplnil šéf parlamentu a zároveň dodal, že si to Richterová zaslúžila, keďže mohla zabiť ich syna.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk  |  Foto: FB/Sme rodina, Barbora Richterova