Nikto by si určite nechcel od lekárov vypočuť desivú správu o svojom zdravotnom stave. O to viac je prekvapujúce, že český umelec si vymyslel vážnu chorobu. Pred priateľmi i kolegami sa istý čas dokonca tváril, že na tom nie je dobre. Po rokoch prezradil dôvod jeho bizarného činu!

Nie je to tak dávno, čo český spevák a herec Václav Noid Bárta holdoval alkoholu a bol kráľom všetkých večierkov. Situácia bola čoraz vážnejšia a umelec si uvedomoval, že musí svoju závislosť dostať pod kontrolu. Niekoľkokrát sa pokúsil abstinovať, no nevydržal dlho.

Exmanžel Lucie Bílej priznal, že bolo ťažké odolať drinku, keď jeho prácou bola aj účasť na mnohých akciách, kde spieval alebo bol hosťom. Vo chvíli, keď oznámil, že prestáva piť, mu priatelia i kolegovia aj tak nosili alkohol a presviedčali ho k prípitku.

42-ročný spevák sa v tom čase rozhodol, že mu neostáva nič iné ako svojich blízkych zavádzať. ,,… tak som musel použiť takú lož, aj keď to nie je mojim zvykom a klamať neviem, ale vtedy som zaklamal, že mi doktori niečo našli, pretože inak to nešlo,“ priznal pre Extra.cz. Všetkým tvrdil, že má vážne zdravotné problémy. Vyzval hlavne hereckých kolegov, že ak ho majú radi, tak mu nebudú ponúkať žiadne alkoholické nápoje.

Zdá sa, že nútené klamstvo pomohlo, keďže trojnásobný otec sa od alkoholu drží čo najďalej. Považuje to za jedno z najlepších rozhodnutí, ktoré mohlo prísť skôr. ,,…trošku ma mrzí, že som pil, ale na druhú stranu, človek si musí vyskúšať nejaké veci,” dodal Václav.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: extra.cz | Foto: FB/Václav Noid Bárta Official, TV Nova