Slávna herečka sa rozhodla pre nečakaný krok, keď postupne odhaľuje šokujúce udalosti zo svojej minulosti. A je úprimná viac ako kedykoľvek predtým! Nedávno dokonca priznala, že veľmi túžila po smrti jednej z blízkych osôb, ktorá v jej živote figurovala dlhé roky.

Americká herečka Pamela Anderson v posledných mesiacoch pracovala na svojich memoároch s názvom Love, Pamela, ktoré sa dostanú na pulty kníhkupectiev už na konci januára. Slávna blondínka sa rozhodla prehovoriť o bolestivých udalostiach zo svojho života, ktoré pred verejnosťou doteraz skrývala.

Zahraničné médiá sa však už teraz dostali k určitým kapitolám, ktoré odhaľujú jej trápenie sa v detstve. Dôvodom mala byť opatrovateľka, ktorá údajne herečku s bratom celé štyri roky zneužívala. Obom sa mala vyhrážať, aby nič nehovorili rodičom. Kráska z Pobrežnej hliadky chcela ochrániť predovšetkým svojho mladšieho brata.

,,Dokonca som sa pokúsila zabiť ju. Chytila som pero a skúsila som ju bodnúť do srdca. Aj keď sa mi to nepodarilo, povedala som jej, že chcem, aby zomrela. Na druhý deň skutočne zomrela pri autonehode. Celé detstvo som si myslela, že som ju zabila mojou kúzelnou mysľou,“ uvádza sa podľa magazínu New York Post v jednej z kapitol týkajúcich sa jej detstva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: nypost.com | Foto: IG/pamelaanderson, FB/Pamela Anderson