Reality šou Farma 11 je v plnom prúde, pričom už prvé epizódy potvrdzujú, že diváci sa môžu tešiť na poriadne pikantné zábery, hádky či nečakané rozhodnutia. Presne tak, ako k tomu došlo nedávno, keď sa jedna z farmárok otvorene priznala, že jej sympatie k ženám sú viac ako priateľské.

Počas epizód, kde je divákom predstavený deň farmárov, sú súčasťou reality šou aj videovizitky účinkujúcich. Pravidelne sa vyjadrujú k dianiu na statku či súperom, pričom občas prezradia aj niečo zo svojho súkromia. Presne tak došlo k pikantnému priznaniu Romany Košťálovej, ktorá patrí do skupiny západniarov.

Kráska z Topoľčian totiž uviedla, že v posledných rokoch bola neustále zadaná. ,,Furt som mala priateľa, potom som mala priateľku, potom som mala zase priateľa. A to išlo tak, že som išla zo vzťahu do vzťahu. Takže ja som asi prvýkrát slobodná a je to úžasné,” otvorene prezradila brunetka. Romana však o jej milostnom živote povedala ešte viac, keď priznala, že po citovej stránke sa dokáže naviazať viac na muža, no ženy považuje za omnoho vážnejšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: Facebook/Farma, Romana Koštálová, markiza.sk