Je mladá, úspešná a talentovaná. Aj napriek tomu však speváčka okúsila tienistú stránku slávy, ktorá sa pre ňu stala nočnou morou. I keď pred kamerami mala úsmev na perách a snažila sa pôsobiť pozitívne, vo vnútri veľmi trpela. Pred pár dňami sa dokonca priznala, že si siahla na život.

Jesy Nelson mala iba 20 rokov, keď prerazila v úspešnej celosvetovej šou X Factor. Jej spev sa zapáčil aj najväčšiemu kritikovi Simonovi Cowelovi. Práve vďaka tejto súťaži sa stala členkou ženskej skupiny Little Mix, s ktorou šou napokon v roku 2011 vyhrala. Krásnym speváčkam sa nesmierne darilo a boli doslova na roztrhanie, pričom pravidelne koncertovali a vydávali nové skladby.

Umelkyňa však v priebehu rokov musela čeliť nenávistným komentárom zo strany ľudí na sociálnej sieti. Denne dostávala správy, v ktorých si prečítala, že je najškaredšia, absolútne neschopná a zaslúžila by si zomrieť. Stala sa obeťou kyberšikany, ktorá sa neustále zhoršovala. Celá situácia zašla až tak ďaleko, že sa na komentároch zo sociálnych sietí stala doslova závislou a každé ráno si na Twittri pozerala nové názory užívateľov.

Dnes má Jesy 28 rokov a v dokumente o jej živote priznáva, že sa pokúsila o samovraždu. „Spomínam si na to, ako veľmi som túžila po tom, aby sa to už skončilo. V ten deň som šla do kuchyne a zhltla som všetky možné lieky, aké som našla. Potom som si išla ľahnúť do postele a ležala som tam celú večnosť,” so slzami v očiach uviedla známa brunetka, pričom ju pred smrťou zachránil jej vtedajší partner.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: edition.cnn.com  |  Foto: Instagram/jesynelson, Pixabay