16. októbra atakovala celé Slovensko informácia o fyzickom útoku v reality šou Farma 11, čo vzbudilo zvedavosť nielen medzi pravidelnými divákmi relácie, ale aj jej odporcami. Vysielanie ďalších epizód tak vzrástlo o mimoriadne čísla, pričom fanúšikovia dlhé dni len hádali, koho mal vlastne zbiť autoritatívny súťažiaci Matej Jurkovič.

V polovici októbra zasiahla divákov reality šou Farma poburujúca informácia o okamžitom vyradení Mateja Jurkoviča zo súťaže, nakoľko mal fyzicky napadnúť jedného zo súperov. Ako tiež televízia dodala, ten mal skončiť so zraneniami v nemocnici, pričom diváci takmer tri týždne len márne čakali, ktorému z farmárov mal lifestyle couch spôsobiť zranenia.

Ako sa napokon ukázalo, Bratislavčan po výmene názorov s Rastislavom Mojsejom nepoužil päste, ale uštedril mu „len“ tvrdú hlavičku. Potom, ako 40-ročný východniar vypadol v piatkovom dueli s Radovanom Dulinom, namieril si to do štúdia Martina Šmahela. Vo Farme-Xtra následne prekvapivo priznal, že celý konflikt s Matejom mal byť iba úmyselne vykonštruovaným incidentom, ktorý pre neho dopadol, koniec koncov, úspešne.

Celý nápad mal vzniknúť potom, ako bol Matej opätovne zvolený za farmára týždňa, pričom on určil za sluhov Romanu Koštálovú a Rasťa. Čiernovláska však svoje štvrté úradovanie na pozícii nezvládla a odišla sa v tichosti vyplakať. Práve tento moment mal naštartovať elektrotechnika, ktorý sa vyhrážal odchodom z Farmy, pričom si teatrálne balil svoje veci.

Napokon sa medzi ním a Matejom strhla už stará známa mela, ktorá mala byť podľa najnovších slov Mojseja len dobre premysleným ťahom. Aj keď dodal, že mal svojim činom v úmysle dostať Jurkoviča z reality šou, nakoľko sa ho všetci báli, stále nemohol vedieť, ako celá situácia dopadne. Celé vyjadrenie vypadnutého farmára si môžete pozrieť v nižšie priloženom videu.

Celú Farmu X-tra si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza | Foto: YouTube/Televízia Markíza, IG/farma.markiza